Lwów. Ilustrowany przewodnik

Wydawnictwo: Via Nova
LubimyCzytać

Przewodnik ten stanowi niezastąpioną pomoc podczas pobytu we Lwowie. Książka prowadzi przez labirynt ulic i placów, zapoznaje z zabytkami historii, architektury i plastyki, otwiera skarbnice muzeów, pokazuje miejsca pamięci narodowej. Jest to najpełniejszy i najdokładniejszy z wydanych dotychczas ilustrowanych przewodników po Lwowie. Zawiera przeszło 300 stron tekstu, ponad 500 ilustracji, 15 szczegółowych map i planów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!