Protecting Her

Okładka książki Protecting Her Allie Everhart
Okładka książki Protecting Her
Allie Everhart Wydawnictwo: Waltham Publishing LLC Cykl: The Kensingtons (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Kensingtons (tom 3)
Waltham Publishing LLC
2015-11-25
2015-11-25
9781942781042
Billionaire Romance Romantic Suspense Family Saga Fiction

2056

W tej części mamy pokazane 13 lat z życia Rachel i Pearce, on nadal czeka na swoją karę za poślubienie Rachel i udaje mu się ukryć prawdę o Dunamis przed nią. Holton jego zwyrodniały ojciec robi wszystko by ukarać go za to,że przeciwstawił mu się i osiąga swój cel ,a Pearce co robi , cóż staje się wrakiem człowieka i tego właśnie chce jego ojciec, bo w takim stanie jakim jest Pearce może z nim robić co chce, a najgorsze ,że zaniedbuje swojego syna Garreta i tego nie mogę zrozumieć . Perce staje się taki jak jego ojciec, zimny i nieczuły, a Rachel czeka i nic nie robi, a lata mijają od ich rozstania, on myśli,że nie żyje, a ona czeka na to by po nią przyszedł, nie wie,że Jack nie zdążył przekazać Pearce'owi,że Rachel żyje, a on z tej rozpaczy nie robi nic by dowiedział się co takiego chciał mu powiedzieć Jack. Czy Rachel i Pearce jeszcze się spotkają i ile minie lat zanim się to stanie?

Akcja tej części obejmuje 13 lat z życia Rachel, Pearce i ich syna Garreta. A dzieje się bardzo dużo. Pearce nadal ukrywa przed żoną istnienie organizacji, pomaga uwolnić się od niej jej najlepszej przyjaciółce, chroni Rachel przed niebezpieczeństwami, które mogą jej zagrażać. Jego życie nie zawsze układa się sielankowo. Dostaje trudne zlecenia od Dunamis, szczególnie te wymagające zabójstwa są dla niego najtrudniejsze, ale wie, że nie ma wyjścia, a wrogów też mu nie brakuje. Stara się być dobrym ojcem, nie takim jakiego on miał, ale sprostanie temu zadaniu czasem bywa trudne i łatwo jest popaść w pracoholizm zaniedbując przy tym rodzinę. Udaje mu się odbudować relacje z matką, przez chwilę istniała szansa, że z ojcem również coś się polepszy, ale ten dwulicowy typ nie zawodzi i mąci do samego końca. No i pozostaje jeszcze otwarta sprawa kary Pearce za poślubienie Rachel, czy i kiedy ona nastąpi... A jak już nadejdzie to pozostawi za sobą zgliszcza. Czyta się naprawdę przyjemnie, a ostatnie rozdziały po prostu zwalają z nóg! Dobrze, że zorientowałam się, że to nie jest trylogia, bo istnieje jeszcze jakaś szansa na posprzątanie tego całego bałaganu. Emocji w tej części naprawdę nie brakuje a końcówka przyprawiła mnie o palpitacje serca i rozwaliła na kawałki. Polecam, naprawdę warto przemęczyć się przez nudnawą pierwszą część, bo każda kolejna jest coraz lepsza.

• 666
  • 2015