Keeping Her

Okładka książki Keeping Her Allie Everhart
Okładka książki Keeping Her
Allie Everhart Wydawnictwo: Waltham Publishing LLC Cykl: The Kensingtons (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Kensingtons (tom 2)
Waltham Publishing LLC
2015-11-26
2015-11-26
9781942781035
Billionaire Romance Romantic Suspense Family Saga Fiction

2056

Bałam się ,że druga część będzie gorsza od pierwszej ale pozytywnie się rozczarowałam.
Nienawidziłam niektóre postaci i kochałam inne jednocześnie. Nienawidzę rodziców Pearce'a, a najbardziej, jego ojca Holtona... jak ktokolwiek mógłby być tak okrutny? Nie mogę wyczuć jego matki, czy ona tak nieczule się zachowuje bo jego ojciec to na niej wymusza, czy jest taka nieczuła jak Holton? Uwielbiam Jacka ... on jest takim buntownikiem, uwielbiam to, że troszczy się o Pearce jak o syna ... a przynajmniej tak się wydaje, bo sam jack mu powiedział,że nie powinien nikomu ufać.
Moje główne pytanie po drugiej książce brzmi: czy Dunamis była odpowiedzialna za wypadek rodziców Rachel, czy to zrobił Holton, czy tu zaczyna się powolna kara Pearce'a?
Wzruszyłam się w ostatnim rozdziale, szczególnie podczas pierwszego spotkania Pearce'a z Garretem. czy dotrzyma swojej obietnicy danej jemu,czy ochroni go przed Dunamis? Jak chce go chronić to musi zacząć działać. :)

Pearce i Rachel podjęli ryzykowny krok i wzięli szybki ślub w Las Vegas. Odbezpieczyli tym samym granat i spodziewają się wielkiego wybuchu, a właściwie to on się spodziewa, bo wszystkie swoje mroczne sekrety ukrywa przed swoją żoną. Jak na tę cała sytuację zareaguje jego demoniczna rodzina, jaka będzie kara organizacji Dunamis za poślubienie osoby spoza kręgu? W oczekiwaniu na zebranie stowarzyszenia Pearce odkrywa sielskie życie na farmie rodziców Rachel w Indianie, życie, jakiego nigdy nie dane mu było zaznać, pełne szczęścia i szczerości. Powrót do szarej rzeczywistości to troska o bezpieczeństwo Rachel o ich małżeństwo i niepewność co do wyroku Rady Dunamis za jego niesubordynację. Niestety brak decyzji Rady co do ustalenia kary nie jest dobrą wiadomością. Szczególnie, że Pierce nie będzie wiedział, kiedy i w jaki sposób zostanie ukarany... Życie w takiej niepewności chyba jest największą karą, zwłaszcza, że istnienie Stowarzyszenia musi utrzymać w tajemnicy przed żoną, a ona źle znosi każe jego kłamstwo. Czy ich małżeństwo przetrwa w świecie kłamstwa i obłudy? Dokąd ich to wszystko zaprowadzi? Jak daleko może posunąć się jego ojciec w swojej nienawiści? Kto na tym najbardziej ucierpi? Chociaż w pierwszej połowie akcja toczy się dość powoli, to w momencie zbliżającej się uroczystości ślubnej emocji i wrażeń nie zabraknie, a intryga goni intrygę. Normalnie jakbym czytała Trędowatą 100 lat później :-)

• 2015
  • Czekam na tłumacza xD