Needing her

Cykl: The Kensingtons (tom 1)
Wydawnictwo: Waltham Publishing
angielski
Julia

Pearce Kensington. Age 25. Billionaire. Graduate of the Ivy League. Future CEO. Member of a powerful secret society. His life is complicated. Dark. Lonely. Dangerous. So when he meets Rachel, a kind, sweet, beautiful grad student, he tells himself to stay away. He’s no good for her. And yet, she’s good for him. A ray of light in his very dark world. She’s everything he’s ever wanted but...

She’s everything he’s ever wanted but didn’t think he could have. But being with her will bring her into his world. A world she doesn’t belong in. A world he wants to escape. A world he’ll have to hide from her in order to keep her safe.

He should let her go. But he can’t. He loves her. He needs her. So he’ll risk everything to be with her.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/25463801-needing-her

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/25463801-needing-her

iza161 | 2017-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2017

Pomysl super-tajna grupa z zasadami-i odmieniec zakochujacy sie w niewlaciwej kobiecie-ALEEE
reszta do dupy, dramat,masakra,porazka... itd
oh grrrr

Kasiek121 | 2017-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2017

Ksiazka jest dość przecietna. Poczatek obiecujący, ale potem w miare kolejnych stron robilo się bardzo przeciętnie.

kryminalnakuchnia | 2016-09-22

"Needing her" Ellie Everhart to zdecydowanie pozycja, o której lepiej zapomnieć i przejść do porządku dziennego.

Początek bardzo mi się podobał i przez chwilę pomyślałam nawet, że omyłkowo sięgnęłam po kryminał, a nie jak przypuszczałam książkę z gatunku New Adult.

Morderstwo, teorie spiskowe, tajne stowarzyszenie Dunamis i on - piekielnie przystojny i nieziemsko inteligenty multimiliarder.

Później pojawia się ona, zwykła dziewczyna z niezbyt modnego sąsiedztwa, dla której on traci głowę.

I niby do tego momentu książce nie można nic zarzucić, bo czyta się ją dobrze, wątki są interesujące, ale mimo wszystko było coś, a konkretniej ktoś, kogo zachowanie doprowadzało mnie do szału.

Rozumiem, że główny bohater od szesnastego roku życia obracał się wśród Elit, gdzie nauczył się manier, savoir vivre, ale do cholery jasnej, żeby nie być w sklepie, w kinie itp, to tak jakby nie umieć sobie podetrzeć tyłka!!!

No sorry, ale ja tego nie kupuję.

Magda | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

Ufff, skończyłam. To bardzo obszerna książka, warta przeczytania. Polecam serdecznie! ;)

bookish | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

myślałam, że to książka o kolejnym milionerze i słodkiej dziewczynce, niby tak, ale ta książka wciąga przez tę tajemnicę, te zwroty: "kiedy oni się dowidzą", "oni na to nie pozwolą", "oni ją zabiją" to sprawia, że mam chęć przeczytać kolejną część. a zakończenie? nawet więcej niż zaskakujące.

Ewitka | 2015-11-11
Na półkach: Przeczytane, E-book, Romans, 2015
Przeczytana: 11 listopada 2015

Pearce Kensington, to 25-letni miliarder i człowiek sukcesu, syn despotycznego dyrektora i właściciela Kensington Chemical, od urodzenia członek tajnej, potężnej organizacji Dunamis. Jego życie jest samotne, sterowane przez innych, mroczne, niebezpieczne i pełne tajemnic, których nie może ujawnić. Nie może pozwolić sobie na luz, nigdy nie był w kinie, nie chodzi w dżinsach i podkoszulce, od 10 roku życia nie jadł lodów, nie angażuje się w związki, nie chodzi na randki, jedynie uprawia niezobowiązujący seks z kobietami ze stowarzyszenia, w wieku 22 lat został wmanewrowany w fikcyjne małżeństwo, bo w jego sferach małżonkę wybiera mu Dunamis. Kiedy więc spotyka Rachel - miłą, słodką, pełną świeżości, piękną studentkę, chciałby dla jej dobra trzymać się od niej z daleka, ale nie potrafi. Ona jest wszystkim, czego kiedykolwiek pragnął, ale nie sądził, że mógłby mieć. Ale bycie z nią wprowadzi ją do jego niebezpiecznego świata, do którego ona nie należy, a przed którym chciałby ją...