Antystresowa kolorowanka. Żywioły Świata - Powietrze

Cykl: Żywioły Świata | Seria: Antystresowa kolorowanka
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
kolorowanki, kolorowanka
hobby

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w...

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie.

Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go.

To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości.

Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli.

Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

Kate | 2016-02-29

Faktycznie działa odprężająco. Niektóre wzory wydają się być niekolorowalne (małe przestrzenie, niewyraźne), ale to pojedyncze przypadki. Polecam, kolorowanka niedroga i przyjemna :D

nauznyka | 2015-12-29
Przeczytana: 20 grudnia 2017

Pełny relaks.

Magdalena | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

Świetna kolorowanka dla osób, które lubią kolorować. Np. sowa jest rozdzielona na bardzo małe kawałeczki (dla osób, które nie przepadają za kolorowaniem mogą one irytować). Jednak ja jestem bardzo zadowolona z nich :D. Przypominają się dziecięce czasy xD :D.
Polecam!