Księżniczka Adela i prezent dla króla

Cykl: Księżniczka Adela
Wydawnictwo: Publicat
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
alanskowron

Zbliżają się urodziny króla Haralda. W całym państwie panuje wielkie poruszenie. Poddani pakują prezenty, błazen Pawełek wymyśla zabawne skecze, a Adela ciągle nie wie, co kupić tacie. Czy uzbierana kwota wystarczy na podarunek dla osoby, która ma już wszystko? A może są na świecie rzeczy, których nie da się zdobyć za żadne pieniądze? Seria o księżniczce Adeli to mądre, ciepłe opowieści,...

Seria o księżniczce Adeli to mądre, ciepłe opowieści, które jednocześnie bawią i w delikatny sposób mówią o tym, co najważniejsze. Pozwalają przyjemnie spędzić czas w ciągu dnia, a wieczorem utulić do snu. Idealne dla każdej małej księżniczki oraz młodego królewicza.

źródło opisu: publicat.pl

źródło okładki: publicat.pl

ilo99 | 2017-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2017

Księżniczka Adela ma problem, bliski wielu naszym milusińskim – co dać w prezencie komuś, kto ma wszystko. Zwraca się po pomoc do swojego przyjaciela, błazna Pawełka. Razem analizują różne możliwości, aby w końcu znaleźć ten jedyny i niepowtarzalny prezent. Co to będzie? A to już musicie sprawdzić sami. Książkę czyta się dobrze, polszczyzna poprawna, a młody czytelnik ze skupieniem słucha o przygodach Adeli. Czasami nawet stara się pomóc jej w kłopocie, służąc radą i sugestią. Polecam.