Księżniczka Adela i prezent dla króla

Okładka książki Księżniczka Adela i prezent dla króla
2015-09-16
2015-09-16
25 min.

1902

Księżniczka Adela ma problem, bliski wielu naszym milusińskim – co dać w prezencie komuś, kto ma wszystko. Zwraca się po pomoc do swojego przyjaciela, błazna Pawełka. Razem analizują różne możliwości, aby w końcu znaleźć ten jedyny i niepowtarzalny prezent. Co to będzie? A to już musicie sprawdzić sami. Książkę czyta się dobrze, polszczyzna poprawna, a młody czytelnik ze skupieniem słucha o przygodach Adeli. Czasami nawet stara się pomóc jej w kłopocie, służąc radą i sugestią. Polecam.

Dodaj cytat z książki Księżniczka Adela i prezent dla króla