Dyskusje o książce Świadek ostatniej sceny

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
6 godz. temu
Czytamy w weekend
Twoj opis wrażeń po przeczytaniu książki kupiło mnie i przekonało, żeby przeczytać książkę.  Zwłaszcza, że opis orintu bardzo mi odpowiada i przekonuje do sprawdzenia jak będzie mi się podobało m Dziękuję za rzetelna  i dość interesując odpowiedź.
2 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20789
8 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2015)
Kupię!  Mechaniczny anioł Mechaniczny anioł
8 lata temu