Polska. Część 1

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
kamk

Cudze chwalimy, swego nie znamy – prawda, że często tak jest? Zachwycamy się tym, co dalekie i egzotyczne, a nie doceniamy tego, co za progiem. Nie mamy się czego wstydzić, bo Polska jest najpiękniejsza. Choćby Karkonosze – jakie miejsce im dorówna? Albo pałac w Kozłówce – czy jakikolwiek zagraniczny zabytek może być od niego wspanialszy? Ta rezydencja Zamoyskich pod Lublinem przetrwała czasy wojny i komunizmu w niemal niezmienionym stanie. Kiedy się ją zwiedza, można odnieść wrażenie, że to wizyta u hrabiego.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Mateusz | 2017-03-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Podróże

Bardzo ładnie wydany album z charakterystyką różnych zakątków Polski.Podobają mi się opisy mniej znanych miejsc,lokalnych producentów,twórców,pubów.Czytało się z przyjemnością.