Kultura korporacyjna. Poglądy, teorie, zarządzanie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
9788323320234
biznes, finanse

Celem akademickim niniejszej książki jest zgromadzenie wiedzy podstawowej na temat kultury korporacyjnej wiedzy, która jak dotąd, jest fragmentarycznie publikowana w niektórych podręcznikach zarządzania, a jeśli ukazuje się jako odrębne wydawnictwo, to dotyczy konkretnego, zawężonego odcina zagadnień kulturowych, przykładowo diagnozy lub typologii, nie dając tym samym możliwości zapoznania się z całokształtem wiedzy na ten temat.

Chaoticreader | 2016-05-27