Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Seria: Hiszpański w tłumaczeniach
Wydawnictwo: Preston Publishing
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Aleksandra

Druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka hiszpańskiego. Dzięki niej przełamiesz barierę mówienia i w praktyczny sposób nauczysz się języka hiszpańskiego na poziomie A2-B1. Książka zawiera: • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności (w tej części znajdują się m.in. ćwiczenia na czas...

• setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności (w tej części znajdują się m.in. ćwiczenia na czas przeszły i przyszły, porównanie czasowników ser i estar, użycie ‘hay’ w różnych czasach, tryb rozkazujący, zaimki i wiele innych),
• czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka hiszpańskiego,
• płytę CD (mp3) z 6-godzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań.

Książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1). W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat struktur gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka hiszpańskiego staje się czystą przyjemnością!

„Umiejętne połączenie cech praktycznych rozmówek z zagadnieniami gramatycznymi czyni z serii Hiszpański w tłumaczeniach, gramatyka wyjątkowe narzędzie do nauki języka hiszpańskiego. Gramatyki uczymy się w sposób praktyczny, przy okazji przyswajania sobie podstawowych zwrotów, używanych w życiu codziennym.”

źródło opisu: www.prestonpublishing.pl

źródło okładki: www.prestonpublishing.pl

gosia | 2016-03-26

Seria "Hiszpański w tłumaczeniach" przypadła do mi bardzo do gustu. Jestem umysłem ścisłym. Nauki humanistyczne nigdy nie sprawiały mi przyjemności, a wręcz przyprawiały o skręt kiszek ;)
Ten typ podania wiedzy jest dla mnie. Dzięki metodzie wypracowałam naukę języków na zasadzie matematyczno-logicznej. Czytam krótko i prosto opisane reguły. Kilkanaście+ przykładów. I na ich podstawie już wiem! Pamiętam!
To jak wzory i podstawianie do nich danych:)
Dla mnie rewelacja!
Wydawca Preston publishing ułatwił mi bezbolesne podszlifowanie angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. A kto wie co będzie dalej :)