Labirynt kretyński

Wydawnictwo: Fundacja Przyroda i Człowiek
poezja
Don Corpseone

Kamil Krzysztof Pietrzyk – zawiercianin, który urodził się 16 maja 1989 r. w Katowicach. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu. Studiował polonistykę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pierwsze utwory poetyckie Pietrzyk zaczął pisać będąc uczniem gimnazjum i bawił się w pisanie w latach licealnych i studenckich. Tworzył do szuflady. W konkursie...

Studiował polonistykę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W konkursie ogólnopolskim im. Haliny Snopkiewicz organizowanym w Zawierciu w 2013 r. otrzymał wyróżnienie, a w 2014 r. specjalną nagrodę dla poety z Zawiercia.

Debiut prasowy w „Nowym Zagłębiu”.

Tom pt. „Labirynt kretyński” jest debiutem książkowym poety-zawiercianina.

Młody poeta w sposób prosty i bezpretensjonalny zafascynuje czytelnika poetyką tkwiącą w skomplikowanych problemach współczesnego świata.

źródło opisu: http://przyrodaiczlowiek.pl/publikacje/

źródło okładki: http://przyrodaiczlowiek.pl/publikacje/