National Geographic Traveler 05/2015 (90)

Seria: National Geographic Traveler Polska
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
podróże
czasopisma
radek87pl

Przeżyj szalony weekendZwiedzanie Europy i okolic długo zostawiałam sobie na później. Czas to zmienić!Paryż znam dobrze, bo mieszkałam w tym mieście w sumie przez kilka miesięcy, ale… nigdy nie byłam w Berlinie, Amsterdamie, Wenecji czy Tbilisi. Nie dotarłam do Oslo (jeśli nie liczyć międzylądowania na tamtejszym lotnisku), w Marsylii byłam, owszem, ale tylko dwa dni, przejazdem, podobnie w Kopenhadze. Jakoś zawsze sobie powtarzałam, że teraz „eksploruję krańce świata”, a na zwiedzanie Europy wciąż mam czas. Jaka szkoda! Podczas pracy nad tym wydaniem Travelera autentycznie zachwyciłam się Starym Kontynentem i tym, co ma do zaoferowania. Wybraliśmy 21 miast i pomysłów na weekend w Europie, a ja jestem pewna, że będziecie zaskoczeni. Tym bardziej że teraz do większości z tych miejsc można dotrzeć taniej i szybciej niż z Warszawy do Jeleniej Góry czy Suwałk. Dlatego zaraz po lekturze tego wydania skorzystajcie z naszych porad, zarezerwujcie tani bilet, a potem przeżyjcie szalony weekend! Z naszymi poradami będzie to proste. Bo, jak zwykle w Travelerze, opisujemy miejsca, których nie ma w przewodnikach. No i gwarantujemy, że podczas takiego citybreaku zobaczycie i przeżyjecie więcej, niż moglibyście się spodziewać! A przy tym – nie zrujnujecie domowego budżetu. To co, ruszamy w drogę? :-)

źródło opisu: www.national-geographic.pl

źródło okładki: www.national-geographic.pl

• Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
  • Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
  • Pozwól mi kochać
  • Poza kontrolą
Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
Kai-Fu Lee

7,33 (3 ocen i opinii)
Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chödrön

7 (2 ocen i opinii)
Pozwól mi kochać
Ilona Gołębiewska

9 (5 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

0 (0 ocen i opinii)
Szczypta nadziei
Agnieszka Olejnik

8 (1 ocen i opinii)
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

7,65 (37 ocen i opinii)
Poza kontrolą
Kathryn Croft

8 (1 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!