Okładka książki 9 mm pistolety wojskowe WIST 94 i WIST 94L

typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

9 mm pistolety wojskowe WIST 94 i WIST 94L na 9x19 mm naboje Parabellum z pociskiem pełnopłaszczowym o masie 8 g, eksploatowane w Wojsku Polskim, są przeznaczone do samoobrony i walki na krótkich odległościach do 50 m. Autor przedstawia historię powstania pistoletów, opisuje budowę i zasadę działania broni oraz poszczególnych zespołów i części, a także jak należy ją prawidłowo konserwować i przechowywać. Publikacja bogato ilustrowana zdjęciami i przekrojami broni.

Gdzie kupić?
Sklep