Les animaux de mon bebe. Histoire de mon bebe vache
krówka,
Pistacia

Urocza historyjka krówki Łatki!
Śliczna opowiastka dla najmłodszych, która pozwoli dzielić z maluchem przyjemność poznawania pierwszych lektur.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Powiem szczerze, że od pierwszego spojrzenia zakochałam się w tej krówce.
I to naprawdę nieistotne, że głowę ma niemal dwukrotnie większą niż tułów.
Jest słodka, ma przyjaciółkę Anię i jest strasznym łakomczuchem.
Przeczytaliśmy z synkiem i jesteśmy zachwyceni.

Pistacia | 2015-05-27

"Historia krówki" wchodzi w skład serii "Zwierzątka mojego malucha". Nie będę ukrywać, że cała seria kusiła w sklepie. Książeczki są ładnie wydane - twarda okładka, przyjazne ilustracje. Stwierdziłam jednak, że jedna wystarczy. Później może skusimy się na coś jeszcze. Padło na krówkę z sentymentu...

Bąbelina na pewnym etapie krowy uwielbiała:) Co prawda biało-czarne (wiadomo!;)) a Łatka lubi brąz jednak krowa to krowa;)

Córka ma od razu namierzyła nowy obiekt. Z zainteresowaniem przyglądała się ilustracjom Elen Lescoat. Matka w tym czasie produkowała się czytając historię o krówce łakomczuszce i jej kumpeli Ani.
Obecnie przeglądamy/czytamy książkę co parę dni. Pewnie przyjdzie na nią jeszcze czas później. Zapewne odkryjemy ją wtedy na nowo.