Dianetyka. Ewolucja nauki

Wydawnictwo: New Era Publications Internationa ApS
Dianetics: The Evolution Of A Science
religia
Landers

Pierwotnie napisana i opublikowana w ogólnokrajowych czasopismach tak, aby zbiec się w czasie z wydaniem książki Dianetyka: Współczesna nauka o zdrowiu umysłowym, książka ta zawiera historię ścieżki rozwojowej Rona Hubbarda oraz opis jego dwudziestoletniej drogi do odkrycia umysłu reaktywnego. Jedynie Ewolucja nauki zawiera odpowiedzi na pytania: Jak działa optymalny komputer – ludzki...

Jedynie Ewolucja nauki zawiera odpowiedzi na pytania:

Jak działa optymalny komputer – ludzki umysł
Jak L. Ron Hubbard odkrył osobowość podstawową
Jak po raz pierwszy wyodrębniono dynamiczną zasadę egzystencji – PRZEŻYJ!
W jaki sposób mylne odpowiedzi wkraczają do umysłu i są tam wciśnięte, dając kolejne mylne odpowiedzi
Czy istnieją „demony” umysłu
Jak odkryto engram
Jak udoskonalano techniki dianetyki
To właśnie dlatego Ewolucja nauki jest opowieścią o największej ze wszystkich przygód – poszukiwaniach, które doprowadziły do odkrycia umysłu reaktywnego oraz technologii umożliwiającej jego pokonanie. Napisał ją po to, abyś i ty się tego dowiedział.

„Optymalny komputer jest zagadnieniem, które studiowało wielu z nas.
Na pierwszy rzut oka sama myśl o takim komputerze może zdumiewać. Faktem jest jednak, że taka maszyna istnieje. Mamy ich dziś w użyciu miliardy, a wiele, wiele miliardów było konstruowanych i używanych w przeszłości.
Ty też ją posiadasz. Mowa tu bowiem o ludzkim umyśle.”
– L. Ron Hubbard

źródło opisu: https://dianetykainfo.wordpress.com/dianetyka-ewolucja-nauki/

źródło okładki: https://dianetykainfo.wordpress.com/dianetyka-ewolucja-nauki/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!