Działa Nawarony

komiksy
bartix3

źródło okładki: zdjęcie autorskie

a_Olasdottir | 2018-12-22

Wzorzec literatury sensacyjnej, książka archetypiczna. Trochę z dzisiejszej perspektywy naiwna, odrobinę postarzała, ale czytając Ludluma, Kinga czy Nesbo, nie sposób przeoczyć, że oni TEŻ TO CZYTALI.

majkabally | 2017-03-02
Przeczytana: 15 lutego 2017

Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, że to nie książka Alistaira MacLeana?
Komentujący piszą jednak o w/w autorze, więc i ja się do niego odniosę, choć krótko.
Jak to MacLean, dobra szpiegowska proza, momentami czyta się z wypiekami na twarzy. Na szczęście jeszcze wiele jego pozycji do odkrycia.

Roman Dłużniewski | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Rewelacyjna książka!! Piszę to w odniesieniu do czasu, gdy ją czytałem. Śmiała akcja brytyjsko-amerykańsko-greckich komandosów. A potem był jeszcze wspaniały film.

Favonius | 2016-06-27

Książka daje dużą dawkę emocji, przeżyć oraz akcji. Dodatkowo świetny wojenny klimat i dialogi - które wygłaszane w kryzysowych sytuacjach zawierają sporą dawkę sarkazmu i ironii, co jeszcze mocniej pokazuje kunszt autora.