Pies o żółtych oczach

Okładka książki Pies o żółtych oczach
Marcin Bradke Wydawnictwo: Światowit literatura piękna
9788394741914
Wrocław opowiadania wspomnienia

Okładka książki Działa Nawarony Marcin Bradke, Waldemar Chwedczuk
Ocena 7,2
Działa Nawarony Marcin Bradke, Wald...

Opowiadania, które przenoszą czytelnika do Wrocławia, którego już nie ma.
Korowód barwnych postaci, opisanych w sposób który nie pozwala o nich zapomnieć.
Krótko mówiąc jest to zbiór opowiadań, który z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim czytelnikom, nie tylko mieszkańcom Wrocławia.

"Pies o żółtych oczach" to zbiór 44 opowiadań, których akcja rozgrywa się we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. W wielu opowiadaniach autor cofa się do lat powojennych, na które przypada jego dzieciństwo. Te historie są niesamowite - o mieście budowanym na gruzach, o tajemniczych znaleziskach wykopanych na podwórku, o przemieszaniu dwóch światów - jeden to przedwojenny i...

Dodaj cytat z książki Pies o żółtych oczach