Katastrofy UFO - część I

The UFO Crash/Retrievals
UFO, Ufologia
popularnonaukowe
Cube-x

Sprawa katastrof NOLi po dziś dzień należy do najbardziej kontrowersyjnych aspektów zjawiska UFO. Leonard H. Stringfield, nie bacząc na towarzyszące jej emocje, gromadził przez wiele lat wszelkie informacje na ten temat stając się z biegiem czasu największym autorytetem i ekspertem w tej dziedzinie. To sprawiło, że wielu ludzi, którzy otarli się w jakiś sposób o tę sprawę zgłaszali się bezpośrednio do niego, udzielając mu często cennych informacji. To głównie dzięki niemu temat ten po latach milczenia i udawania, że nie istnieje, zaczął być poważnie traktowany przez rosnące grono badaczy.
Książka zawiera trzy pierwsze raporty Stringfielda w całości poświęcone sprawie katastrof i odnalezień NOLi, które zawierają łącznie 80 relacji różnych świadków.

źródło opisu: Agencja Nolpress

źródło okładki: http://www.nexus.media.pl