Żołnierze niemieccy na froncie wschodnim

Wydawnictwo: Bellona
historia

Książka zawiera fotograficzną kronikę uzupełnioną o teksty informacyjne, przedstawiające przebieg kampanii, żołnierzy, sprzęt i uzbrojenie lat 1943-1944 na froncie wschodnim. Okres ten, obfi tujący w krwawe zmagania i bitwy, zapoczątkowała klęska 6. Armii Wehrmachtu pod Stalingradem punkt zwrotny niemieckiej kampanii przeciw zSRR. Inicjatywę strategiczną przejęli wtedy Rosjanie. Autorzy opisują początek tych wydarzeń, ich przebieg oraz bezpośrednie i dalekosiężne konsekwencje w postaci odw

darek78 | 2012-05-07
Bogusław | 2013-11-12