Wajda. Portret mistrza w kilku odsłonach

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
historyczna

Książka Tadeusza Lubelskiego Wajda ukazuje się w albumowej serii Wydawnictwa Dolnośląskiego A to Polska właśnie... , w szczególnym momencie: jubileuszu osiemdziesięciolecia najwybitniejszego polskiego reżysera. Zgodnie z poetyką serii, kolejny jej tom opowiada w układzie chronologicznym o wszystkich okresach życia bohatera od dzieciństwa i rodzinnych korzeni po wieloraką dzisiejszą aktywność Andrzeja Wajdy

Menijna | 2016-09-16
rawkaz | 2014-02-09