Zródło

2014-01-01
2014-01-01
romans saga polska

Tom 4 ,,Siostry'' Źródło

Kamila matka Katarzyny i Anny dowiedziała się że ma raka . Nie chce się poddawać więc poszła do kapliczki i zaczyna się modlić oraz pić wodę . Katarzyna była Mikołaju zakochana ale bała się że każdej chwili wróci jej mąż który zostawił gdy ona była w ciąży . Mała Magdalena jak na swój wiek chce wiedzieć wszystko i także pyta się o ojca . Katarzyna nie wie co robić . Pragnie uczyć dzieci dawnym domu którym mieszkała . Postanawia dla dobra dziecka rozstać się z Mikołajem ale to nie łatwe .
Gdy Magdalena zachowuje Kamila daje jej napić się wody ze źródła . Mała wraca do zdrowia . Czy to źródło uzdrawia ? Wie na pewno tylko Kamila .

Tom 4 ,,Siostry'' Źródło

Tom "Źródło" poświęcony jest życiu w Złotym Dworze. Kolejne trudne sytuacje z którymi musi się zmierzyć Katarzyna stają się powoli monotonne. Mam nadzieję, że ta saga nie będzie się kręcić wokół ciągłych nieszczęść, bo jak na razie odnoszę takie wrażenie. Nie mniej jednak jestem jak najbardziej do niej pozytywnie nastawiona i czekam z niecierpliwością na następną część, w której mam nadzieje będzie dużo o Annie.

• Cykle 👾
  • 2016
  • Dom
  • Anna Nałęcz
  • Saga 'Siostry' Anna Nałęcz
  • Literatura "dorosła"
  • 7 gwiazdek - bardzo dobre ;))

Dodaj cytat z książki Zródło