Fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej

Okładka książki Fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej Wojciech Kasprzak, Agata Mańkowska
Okładka książki Fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej
Wojciech KasprzakAgata Mańkowska Wydawnictwo: PZWL Wydawnictwo Lekarskie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
PZWL Wydawnictwo Lekarskie
2012-01-01
2012-01-01
9788320044973
fizjoterapia medycyna estetyczna kosmetologia

Okładka książki Medycyna fizykalna w praktyce klinicznej Wojciech Kasprzak, Agata Mańkowska
Medycyna fizyk... Wojciech Kasprzak, ...
Okładka książki Fizykoterapia Wojciech Kasprzak, Tadeusz Mika
Fizykoterapia Wojciech Kasprzak, ...
Okładka książki Fizykoterapia, medycyna uzdrowiskowa i SPA Wojciech Kasprzak, Agata Mańkowska
Fizykoterapia,... Wojciech Kasprzak, ...

Kolejna książka wydawnictwa PZWL, która w prosty sposób tłumaczy działania stosowane w kosmetologii, medycynie estetycznej i fizjoterapii. Polecam wszystkim studentom kierunków medycznych jak i ludzi spragnionych wiedzy w temacie. Język jest zrozumiały, budowa książki jest podzielona na podrozdziały w taki sposób, że czytelnik szybko znajdzie coś, co go interesuje bez wertowania całej książki. Pomimo trudnej tematyki nawet laik jest w stanie zrozumieć biofizykę, która w dużej mierze przewija się na stronach książki.

Książka dość dobrze wyjaśnia podstawowe zagadnienia fizjoterapii. Pomogła mi zrozumieć notatki z zajęć w szkole kosmetycznej.

• Kosmetologia
  • Nauka / Edukacja
  • Kosmetyka
  • Posiadane
  • Nauki medyczne
  • Fizjoterapia - Wirtualny zbiór
  • Zdrowie/Kuchnia

Dodaj cytat z książki Fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej