Dyskusje o książce Wysłanniczka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2020)
Pytania na priv. Większość książek po 10-15zł http://lubimyczytac.pl/dyskusja/18/7737/instrukcja-jak-pisac-do-innych-o-ch...  O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz  Szare śniegi Syberii  Króliki z Ravensbrück  Krawcowa z Dachau  Zatoka Latarni
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Marzec 2020)
@Zosia Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej - podam wszystkie informacje :)
4 lata temu
Wymienię/sprzedam (GRUDZIEN 2016)
 Mila księżycowego światła  Sieć rozkwitającego kwiatu
19692
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
Wymienię/sprzedam (czerwiec 2015)
Sprzedam FANTASTYKĘ za 5pln każda + 10,50 wysyłka. Niestety, odbiór osobisty na ten czas niemożliwy.  Smutna historia braci Grossbart Smutna historia braci Grossbart  Lare-i-t'ae Lare-i-t'ae  Czerwony Hotel
8 lata temu
Pokazuje 6 z 16