Leksykon Vat 2009

Wydawnictwo: Unimex
biznes, finanse

Liczne nagrody środowiska doradców podatkowych to wystarczająca rekomendacja dla najpopularniejszej książki podatkowej ostatnich lat. Tegoroczna II tomowa edycja zawiera szczegółowe i przejrzyste omówienie problemów związanych ze stosowaniem i wykładnią aktualnych na 2009 rok przepisów ustawy o VAT, z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa ETS, TK, NSA i WSA, wyjaśnień Ministerstwa Finansów oraz innych organów podatkowych. W publikacji została omówiona szczegółowo najnowsza nowelizacja ustawy