Dyskusje o książce Świadek

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
7 godz. temu
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
27 tyg. temu
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
35 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Sierpień 2021)
Kilka książek zeszło - zaktualizowałem posta. Sprzedam książki [https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/voAsm/] najlepiej na olx. Obecnie wysyłka jest taniej. Literka "N" przed pozycją oznacza, że jest to książka nowa. Przy kilku pozycjach możliwość drobnej korekty ceny: [N]Jakub Pawełek - Wawskie 14 - 10pln   [N]Feliks W. Kres - Klejnot i wachlarz -10pln   Eugeniusz Dębski -...
2 lata temu
WYMIENIĘ / SPRZEDAM (Lipiec 2021)
Poszukuję Hultajska dwójka Eliasz i Pistulka
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
Pokazuje 6 z 20