Sposób na opornych. Skuteczne wywieranie wpływu

Tłumaczenie: Agata Błaż
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Elements of influence. The art of getting others to follow your lead
joly_fh

Każdego dnia wywierasz wpływ na kogoś lub ktoś wpływa na ciebie. Żeby odnieść sukces w biznesie lub życiu osobistym, musisz wiedzieć, jak skutecznie wpływać na myślenie, uczucia i działania innych ludzi oraz… jak obronić się przed niechcianym wpływem. Pomoże ci w tym niniejsza książka. Dzięki lekturze: • nauczysz się, jak skuteczniej i szybciej wpływać na innych • poznasz proste i skuteczne...

Dzięki lekturze:
• nauczysz się, jak skuteczniej i szybciej wpływać na innych
• poznasz proste i skuteczne metody do zastosowania od zaraz oraz gotowe rozwiązania i (nie)etyczne techniki;
• zrozumiesz, że umiejętność wywierania wpływu jest czymś wyuczonym, a nie wrodzonym;
• dowiesz się, jak samemu nie ulegać próbom wywieraniu wpływu

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2013

źródło okładki: www.gwp.pl

Damian Kula | 2015-03-03

Książka posiada mnóstwo bardzo treściwych i konkretnych strategi na temat wywierania wpływu na ludzi etycznie lub nieetycznie które nie są hype'owane. Do tej książki potrzeba czasu aby móc wykorzystać ją w pełni, ja polecam przeczytać kilka razy aby utrwalić wiedzę i móc wykorzystać w działaniu. Książka godna polecenia i warta swoich pieniędzy.

lindix | 2014-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2014

Książka warta przeczytania. Okładka sugeruje cudowne lekarstwo, które zrobi z nas wpływowych ludzi. Sama treść jest jednak bardzo mądra, prezentuje wiele faktów popartych rzetelnymi badaniami. Polecam