ACID

2013-04-25
2013-04-25
dystopia Young Adult więzienie rebelianci

1997

Jest rok 2113. W świecie Jenny Strong, ACID - najbardziej brutalnie kontrolująca siła policyjna w historii - rządzi regułami. Żadny wyrzucony komentarz lub szept niezgody nie pozostaje niezauważony i bezkarny. I to własnie agenci ACID zamknęli Jennę z dala od życia, za straszliwą zbrodnię którą stara sobie przypomnieć. Ale przemoc w więzieniu nauczyła Jennę jak przetrwać za wszelką cenę.

Kiedy tajemnicza grupa rebeliantów zabiera ją, musi użyć swojej siły, szybkości i umiejętności żeby trzymać się jeden krok przed ACID i starać się odkryć prawdę co naprawdę zdarzyło się tej strasznej nocy dwa lata temu. Zabrali jej życie, jej wolność i jej prawdziwe wspomnienia. Jak może odzyskać cokolwiek, kiedy nie wie komu może zaufać?

ksiązka ciekawa naprawde cos zieszane jak dobrani i ta sseria tutaj jest jedna z ksiązek to anabel choć powiem że ta jest niebo lepsza od dobranych bardziej wciaga. i moje pytania czy beda nastepne tomy? bo to sie tak skończyło jakby zapowiadało się na nastepna historię.

Wow! Niesamowita i bardzo wciągająca! Co prawda swoje naście lat mam już dawno za sobą więc nie bardzo kręcą mnie opowieści o nastolatkach!!! Ale tu zrobiłam wyjątek ponieważ, tu błąd autorki która stworzyła główną bohaterkę która wcale nie przypominała w zachowaniu nastolatki!
Uwielbiam silne i zdecydowane postaci z taka tu mamy do czynienia! Akcja pędzi w zawrotnym tempie tylko przeraża mnie ilość operacji plastycznych jakie przeszła bohaterka bo ja sama już się w tym nie łapałam!!!
Książka nie jest idealna, ma swoje dobre i złe momenty ale w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus!
Polecam fanom dobrego ,,kina" akcji!!!

• 2015
  • Fantasy / SF