Sznaucer

Wydawnictwo: Galaktyka
flora i fauna

Seria PIES NA MEDAL szczegółowo omawia poszczególne rasy psów. Stara się przekazać wszystko to, co powinien wiedzieć odpowiedzialny, obecny, lub przyszły właściciel psa. Przedstawia historie rasy, wzorzec i argumenty za i przeciw posiadaniu właśnie tego psa. Czytelnik znajdzie tu niezbędne informacje o żywieniu i wychowaniu, a także codziennej pielęgnacji i zdrowiu, typowych dla rasy dolegliwościach i potrzebach.

Beata-Chiara | 2015-11-08
Przeczytana: 2009 rok