Dar mojej Matki. Rozważania o Szkaplerzu karmelitańskim

Wydawnictwo: Flos Carmeli
religia

Są to rozważania szkaplerzne, bogato ilustrowane przykładami wysłuchanych modlitw i działania Matki Bożej, przeznaczone zarówno dla duszpasterzy, katechetów jak i wiernych, którzy chcą przeżyć przygotowanie do przyjęcia Szkaplerza św. jako swoiste rekolekcje ewangelizacyjne, spojrzeć na swoje życie w świetle rzeczy ostatecznych i odnaleźć w znaku Szkaplerza drogę świętości, drogę do nieba! Dar mojej Matki przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną uczcić Maryję przez odprawienie dziewięciodniowej nowenny przed 16 lipca i którzy pragną stać się apostołami Szkaplerza św. w Rodzinie i Bractwie Szkaplerznym.

Obecne wydanie zawiera cenny dodatek w postaci instrukcji szkaplerznej (pouczenia w jaki sposób godnie przyjąć Szkaplerz św.), skróconego obrzędu poświecenia i nałożenia Szkaplerza, wzorów dokumentów koniecznych do założenia Bractwa szkaplerznego w parafii oraz polskiego tłumaczenia dekretu erygującego Bractwo przez O. Generała Zakonu Karmelitów Bosych.

źródło opisu: Rodzina Szkaplerzna

źródło okładki: Rodzina Szkaplerzna

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!