Polnische Wirthschaft. Nowoczesny niemiecki dyskurs o Polsce

Tłumaczenie: Isabela Sellmer i Sven Sellmer
Seria: Biblioteka Borussii
Wydawnictwo: Stowarzyszenie WK Borussia
aklime

Chociaż książka o "polnische Wirthschaft" zaledwie od dwóch lat istnieje w niemieckojęzycznym obiegu naukowym, zyskała sobie już miano standardowego dzieła naukowego o wybitnych walorach poznawczych i narracyjnych. Wprowadza nas nie tylko w świat powstawania, funkcjonowania i dynamiki jednego stereotypu, lecz ukazuje także mechanizm i złożoność fenomenu "stereotypów" w masowym społeczeństwie doby nowoczesności.

źródło opisu: wyd. Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!