Krwawi władcy i wredne królowe

Okładka książki Krwawi władcy i wredne królowe Terry Deary
Okładka książki Krwawi władcy i wredne królowe
Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
2004-01-01
8323720371
Małgorzata Fabianowska
historia Anglia strrraszna historia

Szkoda, że książka ta traktuje tylko o władcach Wielkiej Brytanii, a nie także z innych części Europy i Świata. Dużo ciekawostek dowiedziałem się o królach i królowych z tego kraju, a o wielu nawet nie słyszałem, więc czegoś interesującego się dowiedziałem.

Ciekawa książka.

Ciekawa książka.

William, William, Henry, Steven, Henry, Richard, John...

Pomaga zapamiętać kolejność Angielskich monarchów.

William, William, Henry, Steven, Henry, Richard, John...

Pomaga zapamiętać kolejność Angielskich monarchów.

Super książka. Czytałam ją 2 razy i za każdym razem świetnie się bawiłam. Książka przekazuje dużą wiedzę w humorystyczny sposób .
Miłego Dnia

Miłego Dnia

Całkiem spoko.

Całkiem spoko.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Fajna pozycja, ale w sumie bardzo angielskocentryczna w opór.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Fajna pozycja, ale w sumie bardzo angielskocentryczna w opór.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Przegląd władców angielskich przedstawiony w krótkich humorystycznych i czasami drastycznych historyjkach. Książka kierowana jest do młodego odbiorcy i obfituje w zabawne rysunki.

Krótka lekturka dla sprawgnionych ciekawostek historycznych - szczególnie chyba dla maturzystów ;).

Czytałam tą książkę wiele lat temu, ale pamiętam, że jakoś mnie na kolana nie rzuciła. Uznałam ją za najsłabszą z całej serii.
Ale nadal jest b. bardzo ciekawa! I trochę zabawna.
Polecam.

Ale nadal jest b. bardzo ciekawa! I trochę zabawna.
Polecam.

Ta książka opisuje Brytyjskich władców i władczyń.

Ta książka opisuje Brytyjskich władców i władczyń.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Strrraszna historia
  • Młodzieżowe
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Krwawi władcy i wredne królowe