Proste i piękne robótki na drutach

Tłumaczenie: Piotr Wrzosek
Wydawnictwo: RM
Cours de tricot
rękodzieło

Książka jest adresowana do wszystkich zaczynających swoją przygodę z robótkami. Od nabierania oczek, przez dobieranie, odejmowanie i zakańczanie, po proste ściegi, - każdy etap jest opisany krok po kroku i zilustrowany przejrzystymi rysunkami. Damskie swetry, dziecięce ubranka i czapeczki, a także urocze zabawki i przydatne akcesoria - wszystkie są szczegółowo opisane, wzbogacone schematami i wykrojami. Prezentowane modele są oryginalne, bardzo różnorodne przygotowane w kilku rozmiarach. Wykonanie ich nie wymaga dużej w prawy, wystarczy bowiem opanować cztery podstawowe ściegi. Dodatkowym walorem książki są wspaniałe, zaskakujące oryginalnością i urzekające kolorystką zdjęcia.

ewasia | 2016-07-16
Małgorzata Lenska | 2015-02-08