Techniki wykończeń robótek na drutach

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Finishing techniques for hand knitters
rękodzieło

Czy zdarzyło Ci się zrobić sweter na drutach, a potem odkryć, że rękawy są za długie albo zbyt krótkie, a całość albo wisi luźno, albo obciska ciało? Mistrzynie robótek ręcznych wiedzą, jak zapobiec tego typu wpadkom. Poznaj tajemnicę ich sukcesu!Dowiedz się, jak uniknąć pułapek na każdym etapie pracy - od wyboru metody nabierania oczek aż po prasowanie gotowej robótki. Zobacz, jak łatwo uczynić ze swetra arcydzieło - ozdób włóczkę koralikami lub kwiatową broszką, wykonaj pompony, frędzle i chwosty. Poradnik podpowie również, jak zrobić równe dziurki na guziki i wyposażyć sweter w podszewkę. Gdy już poznasz wszystkie narzędzia, rodzaje włóczek, ściegi i triki, zabierz się do pracy. W książce znajdziesz sześć projektów o różnym stopniu trudności. Kogo obdarujesz wydzierganą przez siebie torebką lub swetrem z pięknym koronkowym wykończeniem?

ewasia | 2016-07-16
Nellodina | 2016-02-27