S.A. Special A Tom 10

Cykl: S.A. Special A (tom 10)
Wydawnictwo: Waneko
7 (20 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
japoński
pierzyna

Kiedy Hikari wyjawia Sakurze, co czuje do Keiego, ta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, by dwoje zakochanych nareszcie było razem. Nikt nie mógł przypuszczać, jak ciężkie dla hardej nastolatki okaże się wyznanie ukochanemu, ile dla niej znaczy. Prócz tego bohaterowie przeżyją chwilę grozy w nawiedzonym domu, Takishima zostanie wyzwany na pojedynek, a niedługo potem z własną matką stoczy walkę o zainteresowanie Hikari. Koniec końców nasza para wyląduje w Australii... Co?! Australii?! Nie możecie tego przegapić!

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.com.pl

MetalAngel | 2015-03-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga

Bardzo zabawna ,obfitująca w zaskakujące sytuacje manga. Nie czytałam wcześniejszych tomów ale bez wątpienia poleciłabym tę mangę i chętnie przeczytałabym wcześniejsze jak i późniejsze tomy .