Harry Styles. Każda cząstka mnie

Tłumaczenie: Maciej Miłkowski
Wydawnictwo: Feeria
Harry Styles - Every Piece of Me
Natalia M

Harry Styles to 1/5 globalnej sensacji boysbandowej, której na imię ONE DIRECTION. Zespół, którego członkami są Niall Horan, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Liam Payne oraz sam Harry, rozbłysł na firmamencie muzycznym po finałach brytyjskiej edycji X Factora w 2010 roku. Od tej pory chłopcy śpiewali w gigantycznych halach koncertowych na całym świecie, w których bilety były wysprzedane do ostatniego miejsca. Ich piosenki znajdują się na szczytach list przebojów, a w 2013 roku zespół wydaje już trzecią samodzielną płytę.

Urodzony 1 lutego 1994 roku Harry jest często uważany za największego ulubieńca fanów 1D. Jego słodki chłopięcy wygląd i burza zmierzwionych włosów przyprawiają o zawrót głowy dziewczyny na całym świecie. Autorka książki uchyla rąbka sensacyjnej i inspirującej historii tego, jak zwykły nastolatek z angielskiego Cheshire podążał za swymi marzeniami aż na szczyt międzynarodowej sławy, otwierając sobie przy okazji drogę do serc milionów fanek.

źródło opisu: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/harry-styles

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/harry-styles

Kiwi_ | 2019-03-26
Przeczytana: 26 marca 2019

Teoretycznie fajna, ale odnoszę wrażenie, że mało jest zawartych informacji na temat Harry'ego.

plenum | 2013-08-05

Nie czytam i nie mam zamiaru, ale musiałam wybrać jakąś półkę "obowiązkową", żeby dodać do "Nie obchodzi mnie", dlatego dodałam też do "Przeczytane" :/