Kręgi miłości. Codzienne czytanie z Henrim J. M. Nouwenem

Seria: Codzienne Czytanie
Wydawnictwo: Salwator
Circles of love
religia

Ta niewielka książeczka porusza ważne zagadnienia, które dotykają naszego życia: osamotnienie, gniew, praca, trudności z modlitwą, miłość, głębia zwyczajności... Nouwen pokazuje, że o wolę Bożą trzeba się troszczyć we wszystkich aspektach życia, nawet tych, które czasem wydają się rutyną i są związane ze wzajemną służbą. Praktyczny i pomocny nacisk kładziony na konieczność zwrócenia uwagi na Boże działanie na poziomie codzienności jest z pewnością jednym z elementów, które uczyniły Nouwena tak popularnym pisarzem.

Wyboru dokonał John Garvey.

Anna | 2011-09-17
| 2016-01-27