Pieskie wyspy

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
pies psy przewodnik
hobby
Korenia

Przewodnik po Wielkiej Brytanii tropem psich legend, pomników i osobliwości. Która rasa zawdzięcza swą nazwę królowi? Czemu "brązowy pies" podzielił brytyjskie społeczeństwo? Czy to możliwe żeby pies czekał przez 14 lat przy grobie swojego pana? Co łączy Szekspira z walkami psów? Gdzie znajduje się najwspanialsza na świecie kolekcja obroży? W której londyńskiej galerii każda wystawa jest...

Przewodnik po Wielkiej Brytanii tropem psich legend, pomników i osobliwości.

Co łączy Szekspira z walkami psów? Gdzie znajduje się najwspanialsza na świecie kolekcja obroży? W której londyńskiej galerii każda wystawa jest poświęcona psom? To tylko kilka z pytań na które odpowiedź przynosi ta książka.

źródło opisu: http://www.etiuda.net/?p=productsMore&iProduct=18

źródło okładki: http://images.okazje.info.pl/p/ksiazki/7227/pieskie-wyspy.jpg

Korenia | 2013-07-15
Przeczytana: 2008 rok

Bardzo fajna, niewielkiego formatu, ale z wielką ilością ciekawostek książka. Polecam!

klaudiaes | 2017-07-01
Przeczytana: 02 maja 2017