Jak rozmawiać z koniem?

Wydawnictwo: Delta W-Z
koń, konie
flora i fauna

Chyba każdy jeździec zna to uczucie, gdy wydaje mu się, że wykorzysta! już wszystkie możliwości, a koń w dalszym ciągu nie chce lub nie potrafi współpracować. Jak porozumieć się z koniem, by spełniał on nasze oczekiwania? Książka odpowiada na to pytanie, ukazując, w jaki sposób jeździec i koń mogą wypracować sobie podstawy komunikacji, jakie fizyczne i psychiczne warunki są konieczne dla uzyskania porozumienia i w jaki sposób człowiek i koń budują wzajemne zaufanie. Opisane metody można zastosować niezależnie od uprawianego stylu jazdy. W poradniku zostały przedstawione poszczególne kroki zdążające do harmonijnego obcowania z koniem, począwszy od podstawowych zasad, przez przezwyciężanie strachu i pracę z ziemi, po bezpieczną i niewymagającą użycia siły jazdę.

Shanta | 2016-06-04
| 2015-04-28