Praca z końmi od podstaw

Wydawnictwo: Hoża
poradniki

W książce po raz pierwszy omówione zostały wszystkie aspekty pracy naziemnej, która oznacza, że jeździec kieruje szkoleniem konia, stojąc na ziemi, a nie siedząc na grzbiecie. Metoda ta umożliwia lepsze porozumienie się z koniem, bardziej wzbudza jego posłuszeństwo i zaufanie. Przedstawiono też wiele praktycznych przykładów ćwiczeń z zakresu gimnastykowania konia oraz korygowania źle ujeżdżonych koni.

Zydel | 2015-11-30
Na półkach: Poradniki, Przeczytane