Okolice Trójmiasta. Wybrzeże, Kaszuby, Żuławy. Nawigator turystyczny

Wydawnictwo: Carta Blanca

Trójmiasto to doskonała baza wypadowa do dalszych wycieczek po Wybrzeżu. Nawigator podpowiada jak ciekawie spędzić wolny czas, co warto zobaczyć i gdzie pójść. Nawigator zawiera kilkanaście propozycji wycieczek po Trójmieście i okolicach: od krótkich kilkugodzinnych wędrówek, przez całodniowe wyprawy, po długie eskapady. Lubiącym leniuchowanie wskaże najpiękniejsze słoneczne plaże i miejsca do opalania. Informacje praktyczne pomogą znaleźć odpowiedni nocleg na trasie wycieczek i miejsce, gdzie można zjeść smaczny obiad. Trójmiasto to doskonała baza wypadowa do dalszych wycieczek po Wybrzeżu. Nawigator podpowiada jak ciekawie spędzić wolny czas, co warto zobaczyć i gdzie pójść. Publikacja ta z pewnością zainteresuje nie tylko turystów, ale
i mieszkańców nadmorskich miast. W czasie wakacyjnych podróży i weekendowych wyjazdów każdy z nas szuka miejsc wyjątkowych ciekawych, pełnych uroku, pozwalających wypocząć. W Trójmieście i jego okolicach jest ich naprawdę wiele warto przyjrzeć się arcydziełom z bursztynu na ulicy Mariackiej w Gdańsku, przejść się po sopockim molo, zwiedzić statek-muzeum

źródło opisu: http://bezdroza.pl/

źródło okładki: http://bezdroza.pl/