Beskid Mały. Mapa Compass 1:50 000

Wydawnictwo: COMPASS

Zaktualizowane wydanie mapy przedstawiającej teren najczęstszych wycieczek Papieża Jana Pawła II. W ostatnich latach Beskid Mały stał się szczególnie chętnie odwiedzany przez polskich i zagranicznych turystów. Obszar przedstawiony na mapie zawiera się pomiędzy Bielskiem-Białą na zachodzie i Suchą Beskidzką na wschodzie oraz Wadowicami od północy i Żywcem na południu.Na odwrocie mapy duża ilość informacji o przedstawionym terenie, informator krajoznawczy, barwne fotografie, opisy schronisk turystycznych oraz wyciągów narciarskich.

źródło opisu: http://www.compass.krakow.pl

źródło okładki: http://www.compass.krakow.pl