Japonia. Mapa

Wydawnictwo: Bezdroża

Seria 70 map wydawnictwa Nelles obejmuje kraje Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Azji. Na każdej mapie zaznaczono najważniejsze atrakcje turystyczne i miejsca zasługujące na szczególną uwagę turystów. Jeśli planujesz wycieczkę, z przyjemnością odkryjesz przy ulicach podaną ilość kilometrów, w końcu Twój czas jest cenny. Wydrukowane na papierze wysokiej jakości pozwalającym przetrwać najcięższe warunki. Uwaga: łatwo się składa.

Wydawnictwo Nelles już od ponad 20 lat oferuje klientom mapy cenione na całym świecie za jakość i aktualność. Kartografię Nellesa charakteryzuje bogata kolorystyka i wierność odwzorowania. Planowanie podróży ułatwiają wyróżnione atrakcje turystyczne i dodatkowe mapy okolic. Dodatkowo otrzymujesz dokładnie plany miast i wskazówki, czego w żadnym wypadku nie przegapić. Międzynarodowy zespół korespondentów dba o nieustanną aktualizację danych możesz więc jechać w świat pewnie, skupiając się tylko na tym, co chcesz tam zobaczyć.

Zawiera dodatkowo:
mapy: Nagoya Environs 1 : 400.000