A może zmienisz zdaniea Sekrety perswazyjnego pisania

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Podrzuć słowo: * zwięzłe i klarowne * dowcipne i intrygujące * kunsztowne i barwne * fachowe i poprawne a otrzymasz sowitą zapłatę! Lindsay Camp jest niebezpiecznym człowiekiem, a to jest niebezpieczna książka. Pod tą czarującą fasadą kryje się rewolucyjna myśl, że słowa mogą zmieniać ludzi, organizacje i świat. Cóż jeszczea Wiem, dałem się przekonać, ale John Simmons, autor We, Me, Them && It: How to write powerfully for business Lekcje pisania od

Łukasz Strzelewicz | 2016-01-01
nir | 2015-03-30