Doświadczenie jest drogą do prawdy

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Niniejszy tom jest zbiorem tekstów, które nadały pierwszą, jednolitą formę temu, czym żył u początków swego istnienia ruch Comunione e Liberazione (Komunia i Wyzwolenie), zwany wówczas Gioventu Studentesca (Młodzież Uczniowska). Czytając dzisiaj ponownie te stronice, tym co wzbudza uczucie wdzięczności, poruszone przez dzieło wypełniające się również poprzez nasze ograniczenia i słabości, jest długa lista przykładów wielkoduszności, ofiarności i czystości, które w wielu naszych towarzyszach drogi przyczyniały się i przyczyniają do chwały Chrystusa w świecie.