Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II

biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Zzyciaksiazek | 2015-07-29
Przeczytana: czerwiec 2011

„Biblia Handlowca” jest w pierwszej kolejności podręcznikiem dla sprzedawcy chcącego wciąż się rozwijać. Szukającego nowych rozwiązań i sposobów dotarcia do klienta. Uczącego się na błędach. Osoby, która w przypadku rezygnacji kupującego nie mówi: „co za debil”, „wszyscy przeciw mnie” czy „to przez niskie ciśnienie”, tylko zadaje sobie pytanie: „co mogłem zrobić lepiej”, „czego nauczyła mnie ta sytuacja”.

Gitomer prowadzi czytelnika przez królestwo sprzedaży. Daje rady, jak rozmawiać przez telefon, prowadzić spotkania czy prezentować towary. Ma do tego podstawy – przez wiele lat przeszedł wszystkie szczeble kariery handlowca.

Książka napisana jest żywym, zabawnym językiem. Gitomer udziela krótkich, konkretnych rad. W kilku punktach opisuje poszczególne etapy sprzedaży. Robi to w sposób przejrzysty i wciągający.

Senitel | 2017-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2017