Zarządzanie w stylu Warrena Buffetta. Sprawdzone narzędzia sukcesu w życiu osobistym i biznesie

Wydawnictwo: Onepress
5 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Techniki zarządzania własnym życiem Dowiedz się, jak sprawić, by postrzegano Cię jako geniusza Zdobądź wiedzę, którą będziesz mógł zastosować w praktyce Naucz się wykorzystywać okazje i przygotowywać grunt pod swój sukces Menedżer skuteczny i bogaty (nie tylko w doświadczenie) Warren Buffett nieustannie święci triumfy we wszystkich sferach swojego życia. Czy pragniesz poznać tajemnicę sukcesu tego niezwykłego człowieka? Masz ochotę zagłębić się w filozofię, według której zarządza swoim życiem zawodowym i osobistym? Chcesz poznać ją w teorii i praktyce, a potem zaadaptować dla siebie?Autorzy oferują wyjątkowy wgląd w techniki zarządzania stosowane przez Warrena Buffetta oraz proponują proste, gotowe rozwiązania, które umożliwią osiąganie sukcesów zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym badaczom stylu Warrena. Książka wyjaśnia również, dlaczego sukcesy w życiu osobistym i zawodowym zazwyczaj idą ze sobą w parze. Kompetencje menedżerskie w pięciu krokach: 1. Znajdź odpowiedniego pracodawcę. 2. Naucz się delegować zadania i obowiązki. 3. Znajdź właściwego menedżera na dane stanowisko. 4. Motywuj swoich pracowników. 5. Poznaj pułapki, wyzwania i nauczki dla menedżerów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

książek: 2044

Dajcie sobie spokój z czytaniem tych bzdur, ja kupiłem całą serię, wówczas 3 tomową (jeszcze po Angielsku). To nie ma nic, zupełnie nic wspólnego z Warrenem Buffettem - powtórzę jeszcze raz, kim jest ta cala Mary Buffett;

W ogóle kim jest Mary Buffet, łatwo ją pomylić z córką Warrena Buffeta (jedyna córka Susie Buffett). Sam Warren Buffett posiada 3 dzieci z pierwszego małżeństwa, które zawarł z Susan Thompson Buffett (1932-2004).
Mieli kolejno - Susan, Howarda i Petera (który został kompozytorem i tworzył muzykę m.in. do Tańczącego z Wilkami).

I właśnie Mary Buffett, najlepiej sprzedająca się pisarka, ucząca jak inwestuje Warren Buffett (który nigdy sam nie napisał żadnej książki i zgodził się na 2 biografie, za to jedyną książkę jaką sam poleca. Uczącą jego metod, jest aktualizowana co kilka lat jest "The Essays of Warren Buffett")

Więc Mary Buffett jest, byłą żoną Petera Buffetta, najmłodszego syna Warrena Buffetta. To znaczy ze dla samego Warrena Buffetta - Mary Buffett jest...

DarekZ | 2014-01-20
Przeczytana: styczeń 2014