Wycena. Minipodręcznik dla inwestorów giełdowych

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Czy wiesz, ile tak naprawdę warte są akcje firm? Czy znasz realną wartość mieszkania albo domu, które właśnie kupiłeś? Czy ta wiedza jest Ci potrzebna? Znajomość wartości akcji, obligacji czy nieruchomości pomaga podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Wycena to proces prosty, który może opanować każdy, kto zechce poświęcić trochę czasu na gromadzenie i analizę informacji. Ta książka zawiera wartościowe wskazówki oraz techniki, które docenią zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i ambitni gracze indywidualni.* Wyznaczanie wartości wewnętrznej oraz względnej.* Wycena młodych firm i dojrzałych spółek.* Wycena spółek rozwijających się i upadających.* Wycena firm świadczących usługi finansowe.* Wycena spółek cyklicznych i surowcowych.* Wycena spółek z aktywami niematerialnymi.Pod koniec lektury tej książki będziesz potrafił oszacować wartość każdej firmy czy spółki, których zakup rozważasz!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

pmjar | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

Najlepsza książka o inwestowaniu w wartość jaką przeczytałem. Polecam!

Paszul | 2017-12-26
boseti | 2017-01-02