Sekrety negocjacji dla biznesmenów

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Sekrety negocjacji dla biznesmenów to nowa, uaktualniona i tematycznie częściowo zmieniona wersja wydanych w latach dziewięćdziesiątych Sekretów udanych negocjacji. Poprzedni poradnik spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i przyczynił do spopularyzowania sztuki negocjacji w Polsce. Autor, światowej sławy negocjator praktyk, jeden z najpopularniejszych prelegentów w USA, nagrodzony wielokrotnie z

PMat | 2016-09-15
Na półkach: Non - fiction, Przeczytane
Przeczytana: 14 września 2016

Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla zainteresowanych tematem negocjacji, nie tylko w biznesie. Treściwa, kompleksowa, przejrzysta. Widać, że autor zna się na rzeczy i lubi dzielić się wiedzą. Polecam znakomity audiobook czytany przez Bogusława Suszkę.

stopa | 2013-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Doskonała książka o negocjacjach. Z jednej strony R. Dawson serwuje solidne podstawy teoretyczne, bawiąc się nawet w psychologizowanie, z drugiej dziesiątki przykładów ułatwiają czytanie, zrozumienie i prakytkowanie. Autor dzięki wieloletniemu doświadczeniu stał się wysoce płatnym specem od negocjacji i żadna złotówka wydana na jego ksiażki czy szkolenia nie jest zmarnowana. Techniki i metody przedstawione w ksiażce działają w każdych okolicznościach, co zwiększa jej wartość wielokreotnie. Jeśli pracujesz w miesjcu gdzie musisz negocjować lub po prostu chcesz zobaczyć jak można to robić dobrze to ta książka jest lekturą obowiązkową. A co najważniejsze - samą książkę połyka się w mig! POLECAM

Duncan | 2013-10-06

Solidne podstawy negocjacji. Bez zbędnego owijania w bawełnę, techniki dobrze wytłumaczone na przykładach. Polecam jako elementarz negocjacji

Kamil | 2014-04-27

Nie dobrnąłem do końca. Irytował mnie styl autora. Momentami odnosiłem wrażenie, że jest napisana dla debili :D Kiedyś spróbuję się jeszcze raz do niej zabrać

mlodybibret | 2016-10-16
Radek | 2016-10-14