Psia mowa. Sygnały, rozumienie, słowniczek

Seria: Porady Domowe. Zwierzęta
Wydawnictwo: Hachette
GU Tierratgeber - Hundesprache - richtig deuten & verstehen
hobby

Pies jest uważany za najwierniejszego przyjaciela człowieka. Ponieważ przyjaźń polega na wzajemnym zrozumieniu, warto nauczyć się psiej mowy, by poprawnie odczytywać to, co pies chce nam przekazać. Psy komunikują się z otoczeniem przede wszystkim głosem i ciałem, a także za pomocą bardzo rozwiniętych zmysłów. Poradnik zawiera ważne informacje o tym, jak interpretować zachowanie psa, ABC mowy...

Poradnik zawiera ważne informacje o tym, jak interpretować zachowanie psa, ABC mowy jego ciała oraz przydatny słowniczek.

źródło opisu: okładka

WisemantheWise | 2015-09-21
Przeczytana: 17 września 2015

Wiele ciekawych tłumaczeń zachowań psów, z ilustracjami i opisami, trafne wskazówki jak postępować z czworonogami żeby nie dać się przez nie zdominować.
Trochę za mała objętościowo, ale przez to czyta się szybko i łatwo.

Beata-Chiara | 2015-11-08
Przeczytana: 2008 rok